Szkolenia – ciekawe, interaktywne, praktyczne

Zapraszam na webinary:

Ryzyka z zakresu ochrony danych osobowych występujące w praktyce firmy audytorskiej/ biura rachunkowego – termin 25 stycznia 2020 r., godz. 15:00-16:45

Jak zapewnić poufność danych zgodnie z RODO i nie zbankrutować?09 lutego 2020, w godz. 15:00-16:45.

Jakie dokumenty i procedury zgodnie z RODO należy wdrożyć w firmie audytorskiej/ biurze rachunkowym? – 22 lutego 2020, w godz. 15:00-16:45

Problemy związane z przechowywaniem i zwrotem dokumentacji08 marca 2020, 15:00-16:45

Postępowanie w przypadku naruszenia ochrony danych osobowych lub kontroli22 marca 2020, w godz. 15:00-16:45

Szukasz naprawdę dobrego szkolenia dla siebie lub swoich pracowników? Masz dosyć prowadzących, którzy czytają slajdy i nie odpowiadają na pytania? Chcesz, aby szkolenie było praktyczne i dotyczyło Twojej działalności? Dobrze trafiłeś!

Mój zespół nie tylko przygotuje program pod specyfikę działania Twojej firmy, ale także przeprowadzi zajęcia w przystępny i ciekawy sposób. Stosujemy innowacyjne narzędzia edukacyjne, które umożliwiają naukę przez zabawę. Na naszych szkoleniach najtrudniejsze i najnudniejsze tematy są omawiane w sposób łatwy i przyjemny. I co najważniejsze, po takim szkoleniu zostaje prawdziwa i praktyczna wiedza, co potwierdzają nasi, bardzo zadowoleni klienci. O jakości naszych zajęć świadczy nie tylko to, że większość klientów cyklicznie zamawia u nas szkolenia dla swoich pracowników i kadry zarządzającej, ale także fakt, że sami pracownicy często piszą do nas, że dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu, udało im się wybrnąć z wielu trudnych sytuacji, także w życiu prywatnym.

Pracujesz w branży ochrony danych osobowych i potrzebujesz wsparcia? Doskonale! Przygotujemy dla Ciebie szkolenie indywidualne. Możemy także przeprowadzić konsultację online, podczas której pomożemy Ci oszacować ryzyko (w oparciu o nasze lub Twoje narzędzia), pokażemy jak przeprowadzić ocenę skutków, pomożemy oceniać warunki legalizujące przetwarzanie, czy przygotować klauzule informacyjne.

Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują dyplomy potwierdzające udział, a także możliwość kontaktu z trenerem po zakończonym szkoleniu.

Z raportów publikowanych przez Prezesa UODO wynika, że większość naurszeń ochrony danych jest wynikiem błędów ludzkich, często z powodu niskiej świadomości właściwego postępowania z danymi osobowymi. Chcesz zminimalizować ryzyko naruszenia w swojej firmie? Zapewnij pracownikom najlepsze możliwe szkolenie.

Ile to kosztuje? Jak wiesz, zajmuję się ochroną danych z pasji, pieniądze z tego są przy okazji, więc mogę spokojnie powiedzieć, że moje ceny są bardzo konkurencyjne. Szkolenie indywidualne można przeprowadzić dla Ciebie już za 150 zł. Przy trudniejszym temacie lub dłuższym szkoleniu cena wzrośnie, ale w granicach rozsądku.

Świadczę usługi szkoleniowe profesjonalnie – moja firma została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr 2.14/00124/2019 Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, prowadzącego rejestr instytucji szkoleniowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 781).