Szkolenia – ciekawe, interaktywne, praktyczne

Szkolenia na zamówienie:

Indywidualne szkolenie online „szyte na miarę” – webinar przygotowany specjalnie dla Ciebie, oparty na Twoich potrzebach i problematyce Twojej pracy, udokumentowany certyfikatem – termin ustalany indywidualnie, czas trwania 3 godziny, cena 600-2000 zł netto + 23% VAT.

Szkolenie RODO dla Twoich pracowników [online] – ciekawie, w oparciu o przykłady, anegdoty i dyskusję zrealizowane szkolenie online dla Twojego zespołu, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, czym są dane osobowe, jakie mają obowiązki na stanowisku pracy, jak bezpiecznie przekazywać dane drogą elektroniczną, jak zapewnić poufność na stanowisku pracy. Dla wszystkich uczestników certyfikaty w cenie kursu. Termin ustalany indywidualnie, czas trwania: 1-2 godziny, koszt: 1700-3500 zł netto + 23 VAT dla grupy do 20 osób.

NOWOŚĆ! Szkolenie stacjonarne w siedzibie Twojej firmy. Wracamy do akcji i ruszamy ze szkoleniami stacjonarnymi dla Twoich pracowników i specjalistów od bezpieczeństwa (jednego dnia mogą być dwa szkolenia: podstawowe + zaawansowane). Koszt będzie zależał od lokalizacji, a zatem kosztów dojazdu i ewentualnego noclegu.

Szukasz naprawdę dobrego szkolenia dla siebie lub swoich pracowników? Masz dosyć prowadzących, którzy czytają slajdy i nie odpowiadają na pytania? Chcesz, aby szkolenie było praktyczne i dotyczyło Twojej działalności? Dobrze trafiłeś!

Szkolenia otwarte

Współpracuję z podmiotami, które na stałe mają moje szkolenia w swojej oferecie (audyty, analiza ryzyka, naruszenia, podstawy pracy IOD, podstawy RODO/DODO, bezpieczeństwo inforamacyjne, itp). Aktualne terminy i szczegółowe informacje są dostępne na stronach poszczególnych partnerów:

Mój zespół nie tylko przygotuje program pod specyfikę działania Twojej firmy, ale także przeprowadzi zajęcia w przystępny i ciekawy sposób. Stosujemy innowacyjne narzędzia edukacyjne, które umożliwiają naukę przez zabawę. Na naszych szkoleniach najtrudniejsze i najnudniejsze tematy są omawiane w sposób łatwy i przyjemny. I co najważniejsze, po takim szkoleniu zostaje prawdziwa i praktyczna wiedza, co potwierdzają nasi, bardzo zadowoleni klienci. O jakości naszych zajęć świadczy nie tylko to, że większość klientów cyklicznie zamawia u nas szkolenia dla swoich pracowników i kadry zarządzającej, ale także fakt, że sami pracownicy często piszą do nas, że dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu, udało im się wybrnąć z wielu trudnych sytuacji, także w życiu prywatnym.

Pracujesz w branży ochrony danych osobowych i potrzebujesz wsparcia? Doskonale! Przygotujemy dla Ciebie szkolenie indywidualne. Możemy także przeprowadzić konsultację online, podczas której pomożemy Ci oszacować ryzyko (w oparciu o nasze lub Twoje narzędzia), pokażemy jak przeprowadzić ocenę skutków, pomożemy oceniać warunki legalizujące przetwarzanie, czy przygotować klauzule informacyjne.

Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują dyplomy potwierdzające udział, a także możliwość kontaktu z trenerem po zakończonym szkoleniu.

Z raportów publikowanych przez Prezesa UODO wynika, że większość naurszeń ochrony danych jest wynikiem błędów ludzkich, często z powodu niskiej świadomości właściwego postępowania z danymi osobowymi. Chcesz zminimalizować ryzyko naruszenia w swojej firmie? Zapewnij pracownikom najlepsze możliwe szkolenie.

Świadczę usługi szkoleniowe profesjonalnie – moja firma została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr 2.14/00124/2019 Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, prowadzącego rejestr instytucji szkoleniowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 781).